Налични диамантени гоблени на ТОП цени Милена Стил

Комплимент към Александър Везенков: Понякога просто се чувстваш безпомощен, преследвайки го (ВИДЕО)

Най-добрият български баскетболист Александър Везенков завърши с актив от 4 точки и 3 борби при победата на Сакраменто Кингс над Денвър със 123:117 в среща от НБА.
Успехът бе шести пореден у дома за “кралете”, които заемат четвърто място в Западната конференция. Везенков игра 14 минути, като реализира една тройка и вкара един от трите си опита от наказателната линия.

Неговите изяви отново бяха коментирани, като все повече се обръща внимание на неговите отигравания. Безспорно едно от най-силните му качества е стрелбата му от тройката.
Въпреки, че имаше по-периферна роля в този двубой, то наказа шампиона с изстрел от тройката. Българинът наниза важен кощ през втората четвърт и след това добави още една точка на името си, с която изравни резултата в мача 32:32. А в Twitter “Basketnews” написа: “Понякога просто се чувстваш безпомощен, преследвайки Саша Везенков по периметъра”. А каква е статистика на българина до този момент – вижте в този материал.

Sometimes you just feel helpless chasing Sasha Vezenkov on the perimeter 😬pic.twitter.com/jnTjnkbnnN