Налични диамантени гоблени на ТОП цени Милена Стил

Средният син на Меси се разплакал след загубата от Саудитска Арабия на старта

Капитанът на Аржентина Лионел Меси разказа, че един от синовете му е напуснал стадиона разплакан след загубата на тима от Саудитска Арабия в първия мач от Световното първенство по футбол.
Както е известно, Меси вкара за 1:0 от дузпа през първото полувреме, но след почивката саудитците стигнаха до обрат.
10-годишният Тиаго, 7-годишният Матео и 4-годишният Чиро са на стадиона в Катар за всеки мач на “гаучосите”, заедно с майка си Антонела Рокуцо-Меси, за да подкрепят знаменития глава на семейството. Именно средният син е бил този, когото поражението в първи кръг е разстроило най-много.
“След първия мач Матео напусна стадиона в сълзи. Тиаго му обясни, че ако спечелим оставащите два мача, ще се класираме в плейофите”, разясни капитанът на Аржентина,
В събота вечер татко Меси помогна на отбора си да изпълни половината от задачата, като вкара и подаде за успеха с 2:0 над Мексико. В последния кръг на груповата фаза тимът играе срещу лидера Полша. А ето кой от екипа на Аржентина плакал след мача с Мексико.